O nas

Strona główna > O nas

O Anteris

Ubezpieczenia nie mają przed nami tajemnic. 

Jesteśmy multiagencją ubezpieczeniową z wieloletnim doświadczeniem i tradycjami. Wybierając Anteris Ubezpieczenia decydujesz się na zespół ekspertów, który pomoże Ci w doborze najlepszego ubezpieczenia, wyjaśni wszelkie wątpliwości i odpowie na każde pytanie. Współpracujemy jedynie z najpewniejszymi towarzystwami ubezpieczeniowymi, kontrolowanymi przez Komisję Nadzoru Finansowego, co gwarantuje spokój i bezpieczeństwo. Nasze biura znajdują się w Koninie przy Alejach 1 Maja, jednak dzięki obsłudze zdalnej oraz bezpośrednim dojazdom do klienta obszar naszej działalności obejmuje cały kraj. Każdego klienta traktujemy indywidualnie dbając o jego potrzeby. Zadbamy o Twoje bezpieczeństwo i najlepszą ochronę wszystkiego co dla Ciebie ważne.

Pomyśl o przyszłości

Zadzwoń do nas już dziś

Zadzwoń do eksperta​
500 050 233

Najlepsze ubezpieczenia w okolicy

Co o nas mówią?

Lorem ipsum dolor sit amet​

Lorem ipsum dolor sit amet, consectetur adipiscing elit. Ut elit tellus, luctus nec ullamcorper mattis, pulvinar dapibus leo, luctus nec ullamcorper mattis, pulvinar dapibus leo.

Oliwia

Wracam za każdym razem, już od kilku lat. Zawsze miła atmosfera, indywidualne podejście i najlepiej dobrana oferta. Nieraz coś wyczarowali, znają się na rzeczy.

Rafał Kowal

Długo szukałem taniego ubezpieczenia, porównywałem wszystkie firmy w Koninie. Tu dostałem najtańszą propozycje. Polecam 🙂

Nasza drużyna

Uzyskaj więcej informacji na temat zespołu kierującego Anteris. Nasz zespół liczy obecnie ponad X osób w różnych biurach.

Imię Nazwisko

Stanowisko

Imię Nazwisko

Stanowisko

Imię Nazwisko

Stanowisko