Kredyt

Strona Główna > Kredyt

 Szybki Kredyt Dla Ciebie


Zadzwoń do eksperta 501 758 574

Tytuł dokumentu do pobrania


Pobierz

Kredyty

Kredyt gotówkowy to jeden ze sposobów na sfinansowanie swoich potrzeb. Możesz go wziąć na dowolny cel jak np. remont mieszkania, kupno samochodu, zaplanowanie urlopu albo wymianę domowego sprzętu. Sam zdecyduj które plany zrealizujesz! Wybierając kredyt gotówkowy w Anteris Ubezpieczenia zyskujesz możliwość wyboru raty dopasowanej do swoich potrzeb i możliwości. To produkt, który ma proste i jasne zasady. Sam określasz wysokość i dzień płatności rat. Wnioskując o kredyt masz do dyspozycji również dobrowolne, dodatkowe usługi, które mogą być przydatne w rożnych sytuacjach życiowych. Jest to m.in. szeroka propozycja ubezpieczeń na życie, pomocy technicznej, opieki medycznej czy pakiet powiadomień SMS. Wszystkie te usługi dostępne są w momencie podpisywania umowy o kredyt. Ponadto masz możliwość bieżącego wglądu w swój kredyt gotówkowy, dzięki dostępowi do Bankowości internetowej. Sprawdzisz tam szczegółowe informacje o kredycie, w tym aktualny harmonogram spłat.  

JAK WZIĄĆ KREDYT?

  • Przygotuj swój dokument tożsamości i potrzebne dokumenty o dochodzie.
  • Zadzwoń do nas, numer znajdziesz na tej stronie w sekcji „Szybki Kredyt Dla Ciebie”
  • Odbierz telefon od naszego doradcy, który sprawdzi Twoją zdolność kredytową i przedstawi propozycję kredytu.
  • Podpisz umowę w placówce lub online w swojej bankowości – pieniądze przelejemy na Twoje konto.

W ramach propozycji możesz dodatkowo skorzystać z atrakcyjnej propozycji indywidualnego ubezpieczenia na życie, pomocy technicznej, opieki medycznej.

Kredyt gotówkowy możesz przeznaczyć na co tylko chcesz. Realizuj swoje potrzeby – weź kredyt gotówkowy na remont mieszkania, kup samochód, uzupełnij domowy budżet, zadbaj o węgiel na zimę.

Roczna rzeczywista stopa procentowa to całkowity koszt kredytu ponoszony przez konsumenta, wyrażony jako wartość procentowa całkowitej kwoty kredytu w stosunku rocznym. Wartość RRSO muszą podawać wszyscy legalnie działający kredytodawcy, zarówno banki, jak i firmy pożyczkowe. Wskaźnik RRSO wprowadzono po to, by ułatwić kredytobiorcom porównywanie różnych propozycji i ocenę, która z nich jest dla nich najatrakcyjniejsza. 

Całkowity koszt kredytu to, m.in., opłaty, prowizje, odsetki oraz ubezpieczenia. W całkowity koszt kredytu wchodzą więc wszystkie koszty, które poniesiesz zawierając umowę o kredyt konsumencki.

​Zdolność kredytowa to maksymalna kwota kredytu, jaką bank jest skłonny pożyczyć danemu klientowi. Pokazuje ona, jaką sumę zobowiązania wraz z odsetkami jest on w stanie spłacić w uzgodnionym terminie. Gdy złożysz wniosek o wybrany produkt kredytowy, bank przystąpi do oceny Twojej zdolności kredytowej.